Науково-практичний семінар «Пріоритетні напрями розвитку державного фінансового контролю у сучасних умовах»

Підвищення ефективності використання державних фінансів, яке має вирішальне значення для економічного розвитку України та підвищення добробуту громадян, можливо досягти, зокрема, шляхом розбудови дієвоїсистеми державного фінансового контролю.

У сучасних умовах виникає необхідність дослідження зазначених питань не лише в навчальній, а й в науково-практичній площинах. Саме тому, 15 листопада 2018 року з ініціативи завідувача кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кириленко О.П., к.е.н., доцентів Гупаловської М.Б., Савчук С.В., Дем’янюк А.В., Лободіної З.М., Головного спеціаліста-юрисконсульта Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Тернопільській обл. Коваленко О.І.та студентів факультету фінансів Плонської Ю., Яхторович Х., Кушнір О., Грицай Л., Биць В., Купини Т., Грицишин Л., Крисько І.відбувся семінар “Пріоритетні напрями розвитку державного фінансового контролю у сучасних умовах”

Упродовж заходу присутні проаналізували сучасну практику здійснення внутрішнього контролю, дослідили проблеми контролю у сфері публічних закупівель та дискусійність оцінки ефективності використання державних коштів, обговорили особливості державного фінансового контролю в умовах бюджетної децентралізації, а також відзначили важливість громадського контролю.

Цікава та конструктивна дискусія дала можливість прийти до висновку, що державний фінансовий контроль має стати засобом насамперед запобігання та попередження порушень.