Тренінг з дисципліни: "Митна справа"

27-28 листопада студенти групи ФФА-41, ФМС-41 і ФМС-42 разом із викладачем кафедри податків і фіскальної політики Титором В. Й. в рамках проведення навчальних тренінгів з дисциплін відвідали Тернопільську митницю ДФС України.

Студенти мали змогу ознайомитись із роботою Тернопільської митниці, її структурних підрозділів, а також кінологічною командою; роботою місця прибуття транспортних засобів та діяльністю зон митного контролю; вивчити організацією складу тимчасового зберігання складу митниці; відвідати митно-брокерську фірму "Ескорт".

Крім того, для удосконалення теоретичних та практичних навичок Титор В. Й. прочитав лекцію на тему: "Пропуск товарів, валюти, громадян через митний контроль України", а також розповів про особливості заповнення митної декларації для громадян. Захід відбувався у методичному кабінеті митниці, який був визнаний у 2007 році "Кращим в системі митних органів."