Ректор ТНЕУ привітав першокурсників факультету фінансів з перемогою у "Студентській Лірі-2017"

Понеділок для факультетської родини фінансистів розпочався приємним сюрпризом - у гості завітав ректор ТНЕУ д.е.н., проф. Крисоватий А.І.

"Вітаю першокурсників факультету фінансів з перемогою у «Студентській лірі – 2017»! Вам притаманна особлива сила – юнацьке завзяття і безмежний ентузіазм. Пам’ятайте, що студентські роки – неповторна та відповідальна пора, коли навіть маленька перемога може стати запорукою життєвого успіху. Отож не витрачайте марно дорогоцінний час: займайтеся улюбленою справою, беріть участь у цікавих проектах, навчайтеся, збагачуйте людство своїми яскравими ідеями,- зазначив Андрій Ігорович.

Радості наймолодших фінансистів не було меж, адже ректор вручив перехідний кубок "Студентської Ліри" та відзначив професійну роботу студентського активу в підготовці до феєричного свята молодості та краси.

Адміністрація факультету приготувала солодкий сюрприз - смачний торт для переможців конкурсу.
Закінчилася зустріч чаюванням, теплими розмовами про плани на майбутнє та сімейною атмосферою, яка завжди панує на нашому факультеті.