Школа фінансової грамотності на факультеті фінансів

Не зважаючи на депресивну погоду за вікном і початок найбільш напруженого етапу навчального семестру, тренінг центр «Фінансова просвіта» продовжує свою успішну діяльність. 20 листопада відбулося чергове засідання Школи фінансової грамотності, під час якого було представлено кілька студентських проектів учасників наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financial education».
 
Розпочалося зібрання з приємної події – підведення підсумків чергового етапу конкурсу студентських наукових публікацій на тему: «Ефективність використання коштів місцевих органів влади», проведеного ЕАГ «Акцент» спільно з Радою бізнесу Тернопілля та кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія. Приємно, що серед призерів цього конкурсу виявилися і учасники наукового гуртка Т. Скобляк, Т. Ковалькевич, А. Гнатюк.
 
П. Була і Т. Стромчинська представили на розсуд присутніх проект «Start-up: як реалізувати власну бізнес-ідею». У презентації вони розповіли про те, що являє собою стартап, які його основні ознаки та ключові етапи розвитку; як самостійно створити успішний стартап-проект і де взяти на це кошти; навели приклади найбільш популярних ідей для стартапів. Напевно кожен із учасників засідання після почутого задумався над ідею власного стартап-проекту.
 
Натомість Ю. Пилипчук та М. Луців запропонували задуматися над питанням з філософським підтекстом «Краса чи розум: вічна дилема успіху жінки». У своїй презентації спікери навели несподівані результати наукових досліджень про те, як зовнішні дані впливають на рівень доходів індивіда, його просування кар’єрними сходами. Виявилося, що приваблива зовнішність є одним із вагомих чинників, що визначає перспективи індивіда в ринковому середовищі. Однак не менш важливим чинником успіху є знання та навики, що вимагає значних особистих зусиль.
 
Завершилося засідання спільним резюме про необхідність самоосвіти та підвищення особистої фінансової грамотності.

скачать dle 12.0