Першокурсники факультету фінансів стали переможцями конкурсу творчо обдарованої молоді "Студентська Ліра - 2017"!

Усе студмістечко Тернопільського національного економічного університету три дні жило емоціями, які вирували і на сцені, і за кулісами, і на усій території вишу. Щойно завершився третій конкурсний день «Студентської ліри – 2017»! Неймовірна атмосфера вирувала на сцені та у залі, адже професорсько-викладацький колектив, студентство та гості університету на три дні об'єдналися в одну мистецьку родину. Кожній команді факультетів, інституту, коледжу вдалося представити свої таланти  на дуже високому рівні – вокальні номери, танцювальні композиції, відеоролики, світлові шоу…

Актуальну проблему сучасності обіграла у своїй конкурсній програмі команда ФФ. Фінанси представили сімейну пару, де чоловік був вимушений поїхали на роботу за кордон. Команда вирізнялася креативністю стосовно використання побутових матеріалів та інструментів у мистецьких композиціях. Душевність і щирість Марії Дроць і Володимира Сушка («сімейна пара») торкнулися до сердець усіх присутніх.

Настав кульмінаційний момент - висококомпетентне журі відправилося на обговорення… Схвильовані глядачі та учасники очікували оголошення результатів. У залі майоріли прапори, банери, плакати факультетів, інституту, коледжу. Вболівальники без упину вигукували слова підтримки своїм першокурсникам.

За підсумками трьох конкурсних днів перемогу здобув творчий колектив факультету фінансів!

Сльози радості, слова вдячності та гордість за талановиту молодь нашого університету переповнювали усіх присутніх в залі.

"... А твої барви рожево-сині у нашім серці НАЗАВЖДИ!"- слова, які ще довго лунали на території студентського містечка ТНЕУ.