Учасники проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» побували у Збаражі

Сьомого  листопада 2017 р. учасники проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» Віталій Паращій, Оксана Павлюсь, Василь Борис, Мар’яна Підлиська з керівником докторантом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, к.е.н., доцентом Віталієм Письменним відвідали Збаразьку загальноосвітню школу № 2 ім. Івана Франка з авторськими тренінгами з основ управління особистими фінансами. 
                                                    
Презентуючи тренінг «Психолочічні пастки грошей», студенти на життєвих прикладах показали як люди з їхніми емоціями, стереотипами і стадними інстинктами діють нераціонально та потрапляють в психологічні пастки грошей. Головний акцент було зроблено на тому, що робити, аби не стати жертвою «психологічної бухгалтерії» і пояснили психологічні причини фінансових витрат. Також Віталій Письменний представив тренінг про податкову знижку, про яку, як виявилося, знав не кожен і це викликало великий інтерес і жваву дискусію в аудиторії. 
 
Почута інформація була пізнавальною та корисною, з нею хочеться ділитися з оточуючими. Адже сьогодні важливо віднайти час для пізнання фінансового світу, від якого залежатиме особистий розвиток у майбутньому.

скачать dle 12.0