Реалізацію проекту «Фінансову освіту в кожну школу 2.0» розпочато

6 листопада учасники гуртка "Фінансова просвіта", який функціонує на базі факультету фінансів, разом із к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Карпишин Н.І., в рамках відзначення Тижня фінансової грамотності, провели тренінг з фінансової грамотності для учнів Бучацького колегіуму імені Святого Йосафата.

"Були вражені, яка прекрасна школа! З’ясувалось, що вона знаходиться при Бучацькому монастирі отців Василіян, який має 300-літню історію і де навчаються тільки хлопці. Учні приїжджають зі всієї України. Тут вони живуть і навчаються не лише загальноосвітнім предметам, а й основам християнської етики і виховуються в дусі християнської любові. Уявіть лише, що кожний їхній день розпочинається із Святої Літургії в 7.15 ранку. А директор школи – монах о. Іреней! Крім того, Бучацький замок і Бучацька ратуша – гарні місця, де можна відпочити і зробити фото на пам'ять"-ділиться враженнями від поїздки Н.І. Карпишин.