Екскурсія студентської молоді до ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна»

Студенти факультету фінансів та факультету економіки та управління в рамках вивчення дисципліни «Управління персоналом» відвідали ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», яке є найбільшим роботодавцем Тернопілля. Організувала екскурсію кандидат економічних наук, доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки Ольга Петрівна Дяків.

Перед початком екскурсії студентам провели інструктаж з техніки безпеки та коротко ознайомили із корпоративною культурою компанії. Менеджер з підбору персоналу пані Катерина Романовська ознайомила нас з брендом, місією, цілями, організаційною структурою заводу. Провела екскурсію з оглядом виробничих процесів та процедур. Робота у команді на «СЕ Борднетце-Україна» вразила кожного студента. Впродовж тижня для нових співробітників передбачено індивідуальне навчання і план адаптації, де новачків знайомлять з усіма структурними підрозділами, виробничими процесами.

«Ми переконалися, що кожен працівник із самого початку є частиною великого заводу. В останньому налагоджений зразковий комунікаційний зв’язок між різними ланками виробництва та управління. Це дозволяє швидше створювати тареалізовувати заплановані проекти, про що багато інших компаній можуть тільки мріяти» - ділиться враженнями Катерина Романовська.

На закінчення екскурсії студенти мали змогу отримати відповіді на запитання які їх цікавили.
Відвідавши ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» студенти отримали інформацію про можливості проходження виробничої та переддипломної практики у структурних підрозділах, а також перспективи працевлаштування після завершення навчання та набуття статусу кваліфікованих фахівців.

Автор: Копищик Галина, староста групи ФАМС-21