Запрошуємо до участі у конференції

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі І  Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами”, що відбудеться 22 листопада 2017 р.

Робота конференції здійснюватиметься за такими тематичними напрямами:

1. Новітні інструменти фінансування корпоративного сектору.
2. Біхевіористичні корпоративні фінанси.
3. Оцінка вартості бізнесу та вартісно-орієнтоване управління.
4. Фінансовий контролінг у бізнесі.
5. Антикризове управління корпоративними фінансами.

Участь у конференції дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За результатами роботи конференції буде сформована електронна збірка тез з кодом ISBN, примірник котрої буде надіслано протягом 20 днів після закінчення конференції на електронну адресу авторів, вказану в заявці.

До 21 листопада 2017 р. включно необхідно надіслати заявку на участь та тези доповіді на електронну адресу оргкомітету: conf_corfin@ukr.net

Ознайомитися детальніше із умовами участі в конференції можна за посиланням: http://fshs.tneu.edu.ua/news/2018/3/index.htmlскачать dle 12.0