HALLOWEEN З ФАКУЛЬТЕТОМ ФІНАНСІВ!

Студентський актив факультету фінансів провів для молоді та професорсько-викладацького колективу тематичний захід, присвячений святкуванню HALLOWEENу.

Атмосфера загадковості та магії панувала у лаунж-зоні ФФ. Всі присутні мали елементи тематичних костюмів, а палкі прихильники цього свята мали змогу зробити цікавий грим. Для гостей була організована чудова фотозона, в якій кожен бажаючий мій зробити фото на згадку.
Також на гостей чекав сюрприз - непередбачувана квест-кімната, в якій вони мали виконати низку поставлених завдань та розкрити вбивство.

Для тих, хто вміє спостерігати, любить міркувати, гарно володіє дидукцією організатори підготували гру в "Мафію"- психологічну покрокову рольову гру з детективним сюжетом сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості.

Завeршeнням вeчора був перегляд фільму жахів "Не дихай", який студенти обрали голосуванням в просторах Інстаграму.

Гості активно поширювали новину сeрeд своїх друзів в соціальних мeрeжах, аджe щось новe та нeординарнe завжди зацікавить наших студeнтів!

Далі буде...