Вітаємо учасників Кубку ТНЕУ «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах

20 вересня у Тернопільському національному економічному університеті стартувала «Університетська морська миля» з веслування на драгонботах.

Факультет фінансів, як завжди, увійшов до трійки лідерів, почесно посівши ІІ місце. Переможців на березі чекала дуже сильна підтримка ,яка аплодувала і вигукувала: “Вперед фінанси! Вперед до бою! Твої студенти назавжди з тобою”. Це була частинка з сім`ї факультету фінансів , яка хотіла достукатися до серця кожного і сказати , що факультет фінансів є найсильнішим.
Отож колектив факультету фінансів від усієї душі вітає своїх чемпіонів. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили духу, щирої радості, благополуччя, невичерпної наснаги, могутньої наполегливості та підкорення нових висот, не зупиняйтесь на досягнутому, а впевнено крокуйте вперед.

Демонструйте всім свій справжній, бойовий дух сильного факультету ФІНАНСІВ.