ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ

22 квітня 2019 р. о 17.00 год. в аудиторії 1210 з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему: “Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи”, яку проведе Генеральний директор асоціації “Cтраховий бізнес” В’ячеслав Валерійович Черняховський.

Учасники наукового заходу матимуть можливість не лише послухати цікаву доповідь, але й поставити запитання спікеру та поділитись власними напрацюваннями щодо: місця українського страхового ринку у європейському страховому процесі; принципів і перспектив реформування державного регулювання у фінансовому секторі; основних показників страхового ринку, впливу на нього кризових явищ та шляхів вирішення; місця України на європейському ринку ОСЦПВВНТЗ.

Запрошуємо студентів, молодих науковців, практиків та усіх бажаючих долучитися до конструктивного діалогу.