Студенти факультету фінансів відвідали Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ

15 квітня 2019 року викладачі кафедри податків та фіскальної політики Герчаківський Святослав Дем‘янович, Сидорович Олена Юріївна та Гуцул Інна Анатоліївна разом із студентами 3 року навчання фахових спрямувань «Фіскальне адміністрування» та «Митна справа» відвідали у місті Хмельницький Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ.

У рамках пізнавальної екскурсії студенти ознайомилися із особливостями навчання керівного та інспекторського складу митних органів, спеціалізованих митних установ, підготовкою та підвищенням кваліфікації інспекторів-кінологів зі службовими собаками. А також мали змогу переглянути фільм про відповідальну та нелегку роботу працівників митних органів. Багато корисної інформації про специфіку роботи фахівців митної справи надав в.о. директора Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Гоя Олег Васильович.

Водночас учасники екскурсії побували в музеї, де знаходяться рідкісні історичні культурні пам’ятки та зразки форми одягу працівників Митної та Прикордонної служб як України, так і суміжних із нею країн.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації такого пізнавального заходу ректору Тернопільського національного економічного університету Крисоватому Андрію Ігоровичу!