Відбувся кубок декана з міні-футболу "Fiance Cup-2017"

Спорт - це запорука успіху, краси,здоров’я та вдалого початку дня.

26 вересня в рамках відзначення Міжнародного дня спорту, не зраджуючи традицій на факультеті фінансів, відбувся турнір з міні-футболу «Fiance Cup-2017», серед студентів усіх курсів та професорсько-викладацького колективу.

На футбольному майданчику зібралася сім`я факультету фінансів, завдяки якій панувала дружня атмосфера, шквал позитивних емоцій та шалена підтримка. У періодах між матчами, бойовим духом наших спортсменам підтримували неодноразові переможці Всеукраїнських та Міжнародних танцювальних змагань зі школи сучасного танцю «DANCE MAFIA FAMILY» під керівництвом Юлії Підгайної та Валерії Гарбузенко, а також талановиті, драйвові дівчата та хлопці зі Збірної ТНЕУ з джаз-фанку.

За результатами турніру призові місця зайняли :
І місце- команда 4 курсу;
ІІ місце- команда 3 курсу;
ІІІ місце – команда 1 курсу;
ІV місце – команда професорсько-викладацького колективу;
V місце – команда 5 курсу;
VI місце – команда 2 курсу.

Також було обрано переможців у 3 номінаціях:
«Кращий гравець» - Коваль Валентин;
«Кращий бомбардир» - Брик Ігор;
«Кращий воротар» – Довгалюк Андрій.

Команди були нагородженні грамотами, кубками та цінними подарунками.
Шановні наші спортсмени прийміть найщиріші вітання з нагоди – свята здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо Вам наполегливості і наснаги, високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого факультету ,удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання університету та України!

Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури і спорту та взірцем для молодших поколінь.