ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Упродовж 1-2 квітня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась підсумкова науково-практична конференція, у рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси та кредит».

До участі в конкурсі були відібрані найкращі роботи студентів із різних закладів вищої освіти України. Серед високоповажного журі конкурсу були професори з різних міст і також професор, д.е.н., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ - Кириленко Ольга Павлівна.

Студентка групи Ф-43 факультету фінансів Табака Соломія презентувала результати наукової роботи на тему «Поведінкові чинники фінансових рішень домогосподарств» і стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит», за що була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія – Карпишин Наталія Іванівна.

Професорсько-викладацький склад кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільськогонаціонального економічного університету щиро вітає Табаку Соломію з перемогою і бажає подальших успіхів в навчанні і науковій роботі.


скачать dle 12.0