Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.

Мета заходу – обмін досвідом та новими підходами у викладанні дисципліни «Фінансова грамотність». Під час заходу буде представлено стан фінансової грамотності населення в Україні та регіоні, обговорено навчальні програми та просвітницькі проекти, спрямовані на підвищення компетенції молоді в сфері управління особистими фінансами, визначено перспективи підвищення кваліфікації вчителів до запровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у сфері фінансової грамотності.

До участі в освітньому форумі запрошуються вчителі загальноосвітніх шкіл та учні старших класів.

Скачать файл: programa.pdf [207.03 Kb] (cкачиваний: 2)
Посмотреть онлайн файл: programa.pdf