Конкурс творчо обдарованої молоді "Ми-нова генерація!"

Завершився триденний фестиваль-конкурс презентацій між студентськими академічними групами першого року навчання ТНЕУ «Ми – нова генерація!»

Більше сорока студентських академічних груп першокурсників презентували свій творчий, юно-молодий талант, свою граційність і красу.

Три дні незабутнього студентського драйву подарували першокурсники з різних факультетів, інституту та коледжу ТНЕУ.

Зал вибухнув шквалом аплодисментів, коли на сцену вийшли вони - наші креативні, позитивні та непереможні першокурсники ФФ. Вони розкрились, проявили себе, продемонстрували певні вміння і таланти та відчули безмежну любов та велику підтримку від усього факультету. Буря емоцій, море позитиву та драйву, і все це завдяки нашим наймолодшим студентам.

Дякуємо усім, хто долучився до підтримки молоді та за факультетську рідну атмосферу, силу і міць, яку ми показали з любов'ю для наших маленьких, але цінних частинок великого серця факультету фінансів.

Запевняємо, що перший курс ФФ вміє і буде дивувати.

До нових творчих зустрічей!