Відбулася спартакіада першокурсника

У прохолодний жовтневий день на спортивних майданчиках ТНЕУ відбулася традиційна спартакіада "Першокурсника" з міні-футболу. Наші фінансисти впевнено крокували вперед, відчуваючи на собі відповідальність за рідний факультет. У груповому етапі першокурсники ФФ здолали команди ФКІТ з рахунком 5:1; ФАЕМ - 4:1; ННІМЕВ - 4:2 . У фіналі в напруженій боротьбі з мінімальним рахунком, на жаль, поступились команді юридичного факультету і у підсумку зайняли почесне 2 місце.

Отож, колектив факультету від усієї душі вітає команду першого курсу у складі : Проціва Максима, Кабана Дмитра, Беркити Вадима, Поліхи Дмитра, Дикого Тараса, Фаль Андрія, Яреми Артема та Ткачука Назара. Бажаємо Вам міцного здоров’я, сили духу, невичерпної наснаги, могутньої наполегливості та підкорення нових висот, не зупиняйтеся на досягнутому, а впевнено крокуйте вперед.

Ми пишаємося вами – ви наше майбутнє!