«Голуб миру»

Cтуденти факультету фінансів прийняли естафету участі в акції «Голуб миру» від студентів коледжу економіки права та інформаційних технологій ТНЕУ і звертаються до молоді України та світу задля підтримки українських моряків, які перебувають у полоні.
У складний для нас час окупанти використовують все нові й нові шляхи порушення цілісності нашої Батьківщини. І саме в такій ситуації, представники студентської спільноти хотять закликати молодь не бути байдужими, виявити свою громадянську позицію та привернути увагу до подій, що відбуваються в нашій державі.
Студенти факультету фінансів передають естафету «Голуба миру» студентам Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету.
Слава Україні! Героям Слава!