Ми-за цікаве дозвілля!

Дев’ятого жовтня студенти та викладачі Тернопільського національного економічного університету мали унікальну можливість відвідати головну спортивну арену України та один з найбільших стадіонів Європи НСК «Олімпійський», де національна збірна України приймала збірну Хорватії в рамках кваліфікаційних матчів відбору до Чемпіонату світу 2018 року.

Студенти факультету фінансів, неймовірно щасливі, сповнені емоцій та бадьорості, що мали такий шанс поїхати і підтримати рідну країну, відчути ритм хвилювання який бився в серці кожного вболівальника . І не залежно від того який був результат вони вірять в збірну України, адже «Поразка – це наука, ніяка перемога так не вчить» і висловлюють щиру подяку організаторам проекту «Вірні збірній» – Федерації футболу України та ТОВ «Перша приватна броварня».