#challenge добра

Нещодавно студенти факультету фінансів прийняли естафету добра від факультету обліку і аудиту. Суть естафети полягала в тому, що студенти повинні були зробити для когось безкорисну добру справу. В рамках реалізації такої ідеї студенти вирішили нагодувати жителів центру стерилізації безпритульних тварин. Під час відвідання центру фінансисти порадували чотирилапих, і самі отримали масу позитивних емоцій. Студентська молодь разом з представниками адміністрації факультету віддали до центру біля 50 кг корму та м’ясних виробів. Досвід таких естафет добра є дійсно важливим як для розвитку суспільства, так і для самовдосконалення кожного студента. Студенти факультету фінансів передають #challenge добра студентам юридичного факультету ТНЕУ. Адже робити добрі справи просто, достатньо лише початок!