Відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

У вівторок, 27 листопада, в Тернопільському національному економічному університеті, відбулися Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті видатного українського вченого-економіста, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету, Сергія Ілліча Юрія. У заході, організованому колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці, студенти ТНЕУ та Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

З вітальним словом до учасників зустрічі, метою якої були вшанування пам’яті, популяризація наукових ідей доктора економічних наук, професора С.І. Юрія звернулись к.е.н., доцент, декан факультету фінансів Кізима Андрій Ярославович та д.е.н., професор, зав. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кириленко Ольга Павлівна які висвітлили присутнім основні віхи життєвого шляху Сергія Ілліча, його внесок у розвиток фінансової науки.

У ході наукових читань було заслухано ґрунтовні доповіді.У процесі дискусії учасники заходу висвітлювали наукові погляди Сергія Ілліча Юрія й обґрунтовували власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.

Сергій Ілліч був переконаний, що «вища школа тому і є вищою, бо повинна будити в людині спрагу до пізнання». Саме з цією метою колектив кафедри фінансів, яка найменована на честь Сергія Ілліча у рамках проведення заходів, присвячених вшануванню його пам’яті організував Всеукраїнський конкурс студентських наукових есе на тему: «Роздуми майбутнього фінансиста».

Участь у конкурсі взяли студенти Тернопільського національного економічного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Чорноморського національного університету ім. П. Могили.

Журі визначило сім переможців, які були нагороджені грамотами під час проведення Четвертих Всеукраїнських наукових читань:

1 місцеТараненко Яна Олександрівна (студентка Чорноморського національного університету ім. П. Могили);

2 місцеКурячей Анастасія Андріївна (студентка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича); Паньків Юлія Ігорівна (студентка Тернопільського національного економічного університету); Дмитрієва Ольга Миколаївна (студентка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича);

3 місцеПавлюс Оксана Володимирівна (студентка Тернопільського національного економічного університету); Чернюк Анна Михайлівна (студентка Чорноморського національного університету ім. П. Могили); Бортник Олександр Олександрович (студент Чорноморського національного університету ім. П. Могили).

За оригінальність та логічність викладення думок грамоти отримали:

Хабінець Ольга Михайлівна (студентка Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича);

Захарченко Єлизавета Олегівна (студентка Чорноморського національного університету ім. П. Могили);

Глазачева Інга Андріївна (студентка Чорноморського національного університету ім. П. Могили).

Наукові праці студентів, які перемогли у конкурсі, будуть опубліковані у збірнику наукових праць за результатами Четвертих Всеукраїнських наукових читань пам'яті С.І. Юрія.