По слідах «Студентської ліри – 2018»

17 листопада 2018 року студенти факультету фінансів взяли участь у конкурсі «Студентська Ліра-2018». Злагодженою роботою та якісним виконанням номерів на сцені студенти довели, що місяці напруженої підготовки не пройшли дарма. Хвиля позитивних емоцій, дружня атмосфера, шалена взаємна підтримка переповнювали актову залу Тернопільського національного економічного університету. У другий конкурсний день виступами здивували публіку також команди факультету банківського бізнесу та факультету обліку і аудиту. Саме взаємодію трьох факультетів у цей день виділили члени журі та не могли не помітити інші присутні в залі.

В останній конкурсний день зі сцени було оголошено результати змагання, за якими команда факультету фінансів посіла почесне ІІ місце з кількістю балів 8.955.

Колектив факультету фінансів висловлює щиру подяку усім, хто долучився до організації цього феєричного дійства.

«До нових творчих злетів та приємних зустрічей!»