Відбулася XІІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція

29 листопада 2018 року у рамках Тижня англійської мови кафедрою податків і фіскальної політики ТНЕУ була проведена XІІІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».

З вітальними словами до учасників конференції звернулися ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Крисоватий Андрій Ігорович, директор ТОВ «Центр Трубопровідних Систем» Вакуліч Іван Петрович, заступник директора митно-брокерської фірми ФОП «Макода С. П.» Масний Іван Корнелійович, декан факультету фінансів ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Кізима Андрій Ярославович, завідувач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Луцик Анатолій Ігорович.

Формат конференції передбачав дві панельні дискусії «Безпекова компонентна розвитку митної справи» та «Розвиток податкової справи в умовах соціально-економічних дисбалансів». Модераторами були доцент кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент Валігура Володимир Андрійович та аспірант кафедри податків та фіскальної політики Гузела Ірина Анатоліївна.

З цікавими доповідями виступали студенти факультету фінансів: Сороківський Андрій (група ФМС-42) з доповіддю на тему: «Customs regulation of used cars import into Ukraine», Новак Ігор (група ФМС-42) з доповіддю на тему: «Митний контроль в Україні: проблематика здійснення та напрямки удосконалення», Платонова Марія (група ФМС-41), з доповіддю на тему: «Organizational and legal aspects of the customs authorities in Ukraine», Чубата Лілія (група ФФАм-11) з доповіддю на тему: «Фінансові основи формування самодостатніх об'єднаних територіальних громад», Коцюк Тетяна (група ФФАм-11) з доповіддю на тему: «Податкове навантаження та тіньова економіка: діалектика взаємозалежності..

Доповіді учасників конференції відзначалися новизною, креативним підходом до висвітлення проблематики дослідження, практичною значущістю їх результатів. До обговорення активно долучалися студенти, викладачі, а також практики. Доповіді учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли к.е.н., доцент Ткачик Федір Петрович, викладач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ Онищук Вікторія Олегівна, студент групи ФФА-32 Козак Іван та студентка групи ФФА-42 Федишин Ірина. Доповідачі конференції, зазначені вище, відзначені сертифікатами та приємними подарунками.

З цікавою практичною доповіддю щодо проблем розмитнення вживаних автомобілів та можливі варіанти їх вирішення, виступив кандидат економічних наук Угрин Володимир Володимирович.

Завідувач кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ, к.е.н., доцент Луцик Анатолій Ігорович акцентував на важливості проведення таких наукових досліджень, конференцій, які б максимально стосувались актуальної фінансово-податкової проблематики. Такі заходи дозволяють не лише віднайти способи вирішення існуючих проблем, а й сприяти формуванню у студентів таких знань і компетенцій, які є затребуваними на ринку праці.