На факультеті фінансів розпочався тиждень англійської мови

26 листопада на факультеті фінансів розпочався Тиждень англійської мови з ініціативи кафедри податків та фіскальної політики. Студенти факультету продемонстрували свої професійні знання у таких раундах: кросворд, складання економічних термінів, змагання між капітанами та інші. Цей захід організовано задля розвитку англійської мови професійного спрямування, можливості практикування, пов’язаного із застосуванням професійної термінології, становлення майбутніх фахівців як професіоналів із фінансів, банківської справи та страхування. Закріпленням навичок оволодіння англійською мовою економічного спрямування став перегляд спеціального фільму. Усі долучені до цього заходу мали можливість урізноманітнити своє професійне навчання.