Факультет Фінансів запрошує відвідати «English week with Department of taxes and fiscal policy»

Англійську часто називають мовою комунікації, адже все людство на планеті негласно вирішило спілкуватися саме цією мовою.

Відчуття того, що ви з кожним днем вивчаєте щось нове та удосконалюєте себе, ні з чим не зрівняється. Тому запрошуємо з 26 по 30 листопада 2018 року долучитися до заходу у цікавому форматі, що організовує Кафедра податків та фіскальної політики – Тижня англійської мови. Метою даного дійства є посилити мотивацію до вивчення іноземних мов за фаховим спрямуванням факультету фінансів, стимулювати інтелектуальну та мовну активність, розширити світогляд, розвивати творчі здібності.

Протягом цього часу студенти, викладачі, школярі та просто бажаючі можуть знайти що кожному до душі.

Програма заходів додається.