Пропагуємо фінансову грамотність найменшим

Коли варто починати навчати дитину основам фінансової грамотності? Над цим питанням більшість батьків практично не задумуються. Вітчизняне суспільство вважає, що традиційно з раннього віку дитину необхідно навчати гарних манер, правил дорожнього руху, тоді як говорити з дітьми про гроші не прийнято. «Виростуть, самі у всьому розберуться», – думає більшість. Між тим, грамотне поводження з грошима – вкрай важлива тема, адже закладені у дитинстві навики можуть визначати фінансову поведінку людини упродовж усього дорослого життя. Саме тому психологи радять навчати дітей азам фінансової грамотності з раннього віку.

В рамках проведення Тижня фінансової грамотності доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Горин В. П. та Булавинець В. М. разом зі студентами факультету фінансів відвідали Тернопільську спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки, де в ігровій формі провели для учнів школи воркшоп на тему «Розумникам про гроші!». Викладачі разом з разом з дітьми пригадали причини походження грошей, еволюцію їх форм, способи заощадження. Приємно було дізнатись, що учні уже багато знають про те, які бувають фінансові установи, як грамотно розпоряджатись грошима, захистити себе від фінансових шахраїв та інше. Із зацікавленням вони слухали про те, як можна планувати свої витрати, щоб завжди залишатись фінансово спроможним і мати кошти на свої потреби. На завершення заходу учні за допомогою студентів факультету фінансів зробили своїми руками симпатичні скарбнички, щоб робити в майбутньому свої особисті заощадження.

Організатори заходу щиро вдячні працівникам Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням основ економіки та особисто її директору Пализі Оксані Володимирівні за сприяння у його проведенні.скачать dle 12.0