Вітаємо першокурсників ФФ з перемогою!

18 жовтня у стінах ТНЕУ в рамках проeкту сприяння акадeмічній доброчeсності - SAIUP відбулася бізнес-гра "Ідеальна держава".

Проект покликаний популяризувати принципи чесності, чесної праці та навчання. Плагіат, списування, несанкціоноване використання чужих напрацювань є неприйнятним і жодним чином не толеруються в спільноті.

Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти  - вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві. Чи це важка і наполеглива праця, яка допомагає досягати успіхів як окремому індивіду, так і країні в цілому, чи це обман, шахрайство та сумнівна спритність, які потім стають нормами суспільних відносин і тягнуть країну на дно. Саме бізнес-гра "Ідеальна держава" дозволила учасникам сформувати своє бачення сильної, процвітаючої країни.

Вітаємо команду ФФ у складі: Драчук Наді, Шуфлат Роксоляни, Воловник Віти, Бутенко Вікторії та Петрука Андрія з перемогою.

Пишаємося, що в наших лавах навчаються такі талановиті та свідомі студенти.