Студенти-фінансисти спробували себе у ролі лекторів

 23 жовтня 2018 року в рамках відзначення Дня студентського самоврядування у Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти третього курсу підготували й прочитали лекційне заняття з дисципліни «Фінанси».


Студенти групи Ф-31 Марціясь Богдана та Петько Лілія завчасно з керівником курсу з дисципліни «Фінанси» доктором економічних наук, професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізимою Тетяною Олексіївною та кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк Антоніною Вікторівною опрацювали способи викладу матеріалу лекції на тему: «Фінанси домогосподарств» та методику її проведення. Студенти прочитали лекцію з використанням мультимедійної техніки та інтерактивних методів навчання.


Марціясь Богдана під час виступу розкрила теоретичну сутність основних форм заощаджень та окреслила основні переваги і недоліки найпоширеніших форм заощаджень домогосподарств (банківські депозити, цінні папери, готівка, золото та інші дорогоцінні метали, нерухомість, твори мистецтва, антикваріат тощо). У представленому лектором відео наголошувалося на необхідності здійснення заощаджень. Адже основне правило особистих фінансів «Заплати спочатку собі!» знають, мабуть, усі, а от на практиці – застосовують лише одиниці.


Петько Лілія під час висвітлення наступного питання лекційного заняття – «Фінансова поведінка домогосподарств, її основні моделі та стратегії» – зосередила увагу на основних передумовах формування і реалізації фінансової поведінки домогосподарств, типах домогосподарств у контексті видів, моделей і стратегій їх фінансової поведінки та охарактеризувала чинники, що впливають на фінансову поведінку українців в сучасних умовах.


Присутні також бути активними учасниками заняття, адже представлений матеріал лекції викликав у них неабиякий інтерес. Загалом лекція пройшла в форматі розвитку комунікативних умінь і навичок студентів, а також в атмосфері тісної співпраці та дружньої взаємодії.


І викладачі, і студенти факультету фінансів переконані, що  впровадження цієї новації дозволяє студентам максимально проявити свою активність як в організації життєдіяльності університету, так і проведенні навчальних занять з метою вироблення у них корисних комунікативних та управлінських якостей.

скачать dle 12.0