Талановиту молодь факультету фінансів запрошують до співпраці органи Державної фіскальної служби України

Нещодавно відбулася робоча зустріч д.е.н., професора, ректора університету Крисоватого А.І.,
к.е.н., доцента, декана факультету фінансів Кізими А.Я. та к.е.н., доцента, завідувача кафедри податків і фіскальної політики Луцика А.І. з представниками Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Державної фіскальної служби України.

Під час зустрічі присутні обговорили вдосконалення механізмів управління кадровою політикою ДФС у контексті впровадження сучасних підходів до відбору та призначення компетентних працівників, а також залучення талановитої молоді до роботи в органах ДФС шляхом співпраці із вищими навчальними закладами, які готують фахівців у галузі митної справи.

Адміністрація університету підкреслила пріоритетність підготовки високопрофесійних кадрів для митних підрозділів ДФС задля спрощення процедури працевлаштування студентів Тернопільського національного економічного університету.