Відбувся кубок декана з міні-футболу «Finance Cup-2018»

Заняття спортом – невід’ємна частина збереження здоров’я на довгі роки.

9 жовтня традиційно на факультеті фінансів відбувся турнір з міні-футболу «Finance Cup-2018», серед студентів усіх курсів та професорсько-викладацького колективу.

На футбольному майданчику зібралася сім`я факультету фінансів, запрошені гості з Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ та з Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя. Протягом усіх змагань панувала дружня атмосфера, шквал позитивних емоцій та шалена підтримка. У періодах між матчами, спортсменів підтримували танцем студенти першого курсу факультету фінансів, а також талановиті, драйвові дівчата з дуету «V.n.dance» - Колесник Надія та Воловник Віта.

За результатами турніру призові місця зайняли :

І місце- команда 5-6 курсу;

ІІ місце- команда 4 курсу;

ІІІ місце– команда Технічного коледжу ТНТУ імені І. Пулюя (запрошені гості);

Команди були нагородженні грамотами, кубками та цінними подарунками.

Шановні наші спортсмени, бажаємо Вам наполегливості і наснаги, високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого факультету, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання університету та України!

Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізичної культури і спорту та взірцем для молодших поколінь.