«Сходинками спортивного успіху»

24 жовтня з ініціативи колективу кафедри фізичної культури та спорту й студентського активу Тернопільського національного економічного університету відбулася спортивна акція «Сходинками спортивного успіху».

Метою змагання було якнайвище піднятися центральними сходами ТНЕУ, жонглюючи футбольним м’ячем. Кому вдалося, той і є переможцем! Основна умова – жонглювати, не торкаючись м’яча руками.

Бажання позмагатися виявили студенти та викладачі. Цікаво, що серед них були не лише спортсмени, а й любителі такого виду спорту як футбол.

Радіємо, що призером змагань став студент третього курсу факультету фінансів Довгалюк Андрій, який подолав 34 сходинки.

Переможці отримали кубки та призи з символікою Тернопільського національного економічного університету.