Вітаємо призерів змагань серед першокурсників з міні-футболу!

28 вересня у рамках Спартакіади Першокурсника 2018-2019р. відбулися змагання з міні-футболу, які принесли ще один маленький тріумф для нашого факультету,а саме почесне загальнокомандне ІІ місце.

Призерами стали:

Гуменюк Ігор, Вовк Віталій, Довбуш Святослав, Люба Михайло, Устиченко Ігор, Селезньов Віктор, Мотрук Владислав,Фізер Владислав, Солдатенко Дмитро, Клімов Дмитро.

Друзі! У напруженій боротьбі студенти продемонстрували сильний дух, командну згуртованість,довели свою майстерність і виправдали надії уболівальників.

Шановні першокурсники, ми гордимося вами, і бажаємо невичерпного оптимізму,якомога більше виграшних матчів та голів , забитих лише у ворота суперника!Хай чемпіонське здоров‘я супроводжують вас, як на футбольному полі так і в повсякденному житті.