Вітаємо першокурсників факультету фінансів із зайнятим ІІ місцем у змаганнях з легкої атлетики

Щоб досягти відмінних результатів, потрібно постійно виявляти активність і при цьому підвищувати навантаження.

Наші студенти живуть саме за цими правилами, тому і взяли участь у змаганнях серед збірних команд факультетів в рамках Спартакіади Першокурсника з легкої атлетики та показали відмінний результат посівши ІІ загальнокомандне місце.

А саме:

Переможницями в бігу стали:

100м.:

• Ординат Наталія (ІІІ м.)

• Гуменюк Ігор (ІІІ м.)

400м.:

• Гуменюк Ігор (ІІІ м.)

У стрибках в довжину переможцем став:

• Люба Михайло (ІІ м.)

Вітаємо наших спортсменів і зичимо їм наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітанняУкраїни! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої держави.

Ми пишаємося Вашими досягненнями.

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!