Факультет фінансів щиро вітає декана Андрія Ярославовича Кізиму з присвоєнням державної нагороди«Заслужений працівник освіти України»

Факультет фінансів щиро вітає кандидата економічних наук, доцента, декана - Андрія Ярославовича Кізиму, якоговідповідно до Указу Президента України №300 від 4 жовтня 2018 року було відзначено державною нагородою «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Андрію Ярославовичу, бажаємо Вам подальшого розвитку в науковій діяльності, досягнення нових життєвих вершин, невпинного наукового пошуку, натхнення у щоденній праці, спрямованій на виховання молоді нашої держави, сили, енергії та процвітання!