Посвята в студенти факультету фінансів "Ти тепер студент!"

Першокурсники пройшли декілька випробувань, які почались ще з головного корпусу університету. Вони складали нові факультетські кричалки, співали пісні, вигадували найнереальніші відмовки для суворого вахтера і виконували багато різноманітних завдань.

Потім студенти-новачки присягнули на вірність рідному факультету та отримали звання студента.З переходом в новий етап життя першокурсників привітав провідний декан факультету фінансів – Кізима Андрій Ярославович. Він побажав студентам на довгі роки залишити в серці той запал юності, яким вони володіють зараз. До привітань приєднався заступник декана – Маршалок Тарас Ярославович, який наголосив, що саме перший курс визначає майбутнє факультету фінансів.

На пам’ять про день, коли першокурсники стали повноцінними студентами, вони отримали невеликий презент.