Студенти факультету фінансів взяли участь у флешмобі «Молодь - за легальний заробіток»

Другого  жовтня 2018 р. у рамках відзначення Тижня фінансової грамотності в Україні на Театральному майдані м. Тернополя відбувся флешмоб на підтримку легалізації трудових відносин.

Організаторами заходу виступили представники Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області, студенти факультету фінансів та викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія (к.е.н., доц. Н. М. Коломийчук, к.е.н., ст. викладач О. В. Петрушка, к.е.н., доц. С. В. Савчук, к.е.н., доц. Б.С. Шулюк).

 Студенти факультету виконали танець, щоб привернути увагу молодих людей на офіційне працевлаштування, адже від кількості страхового стажу, величини сплаченого єдиного соціального внеску залежить розмір майбутньої пенсії.

 Начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Л. О. Миколайчук у своєму інтерв’ю закликала роботодавців легалізувати зайнятість населення та відмовитися від виплати зарплати «в конвертах». Це дасть змогу зняти соціальну напругу в суспільстві та отримати громадянам належний соціальний захист.

 Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія та студенти факультету фінансів ТНЕУ були солідарними з працівниками Головного управління ПФУ в Тернопільській області. Студентка групи ФМС-22 Вікторія Бутенко зазначила, що офіційний заробіток сприятиме наповненню дохідної частини державного бюджету, а також забезпечить гідну старість у майбутньому.

 Захід привернув увагу громадськості. На думку присутніх, проведення таких флешмобів є доцільним, актуальним та пізнавальним.
скачать dle 12.0