Рік французької мови в Тернопільському національному економічному університеті «Bonjour, l’annee francaise»

Спішимо всім повідомити , у зв’язку із тим що Тернопільський національний економічний університет виступає партнером у відзначенні Року французької мови в Україні, з ініціативи Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина у співпраці з факультетом фінансів 18 вересня 2018 року відбудеться наступне:

10.00 год. – презентація центру «Інтеграційний хаб країн Африки та Азії» (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)

10.30 год. – інтелектуально-творча гра «Молодь інтегрується у світ: думки уголос» (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)

10.30 год. – дискусійний майданчик «Африканістика: світові тенденції та вектори розвитку в Україні» (зал засідань ректорату, 3-й поверх центрального корпусу ТНЕУ)

13.00 год. – урочисте відкриття Року французької мови у ТНЕУ (Майдан знань ТНЕУ)

13.30 год. – квест «Bonjour, lanneefrancaise» та перегляд французького кіно (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до цієї грандіозної події, підтримати своїх друзів та наших гостей.Ми Вам гарантуємо , що скучати буде ніколи. Ви отримаєте:

Море позитиву , емоцій 😉

Познайомитеся із новими людьми😌