Зустріч першокурсників з активом та адміністрацією факультету фінансів

В четвер, 6 вересня, в кафе "Campus" відбулась зустріч студентів першого курсу, студнтського активу та адміністрації факультету фінансів ТНЕУ.
В родинній атмосфері закладу першокурсники мали змогу з іншого боку пізнати студентське життя та ближче познайомитися з представниками адміністрації факультету.
Про важливу роль новоприбулих студентів розповідав заступник декана факультету фінансів Маршалок Тарас Ярославович, який зазначив, що саме на теперішніх першокурсників покладена велика відповідальність за розвиток факультету иа університету загалом.
Про свої студентські роки розповідав власник кафе "Campus". Він розіграв 2 квитки на концерт співачки Alyosha, які отримала найактивніша студентка пешого курсу. Представники кампусу повідомили, в їхньому закладі студенти і в подальшому можуть влаштовувати цікаві зустрічі і заходи.
По закінченню заходу усіх гостей чекав смачний фуршет.
Студенти і адміністрація факультету висловлює подяку університету та кафе "Campus" за можливість поспілкуватися у неформальній обстановці та провести час з користю.