Студенти ФФ мали змогу відвідати практичний тренінг "Як пройти співбесіду та отримати роботу своєї мрії"

Третього травня студенти факультету фінансів мали нагоду відвідати цікавий тренінг практичного спрямування від директора ПП "Фенікс Конмалт" Борущак Василини Василівни.

Ініціатором заходу стала старший викладач кафедри податків і фіскальної політики Гуцул Інна Анатоліївна.

Фінансисти із неабияким інтересом спілкувалися із гостею, адже тема є надзвичайно актуальною, особливо для студентів старших курсів, - "Як пройти співбесіду та отримати роботу своєї мрії." Василина Василівна розповіла які теоретичні знання практичні навички необхідно мати, щоб зацікавити потенційного роботодавця, які типові помилки інколи здійснюють кандидати на посаду, до яких питань слід бути готовим, як правильно та грамотно скласти резюме та супровідний лист, а також запропонувала учасникам тренінгу змоделювати ситуацію співбесіди та прийому на роботу.

Сподіваємось, такі знання стануть студентам у нагоді та полегшать їхнє хвилювання під час відповідального кроку у житі - прийому на роботу.