Студенти факультету фінансів відвідали вихованців Новосільської школи-інтернату

Студентська спільнота факультету фінансів знову зустрілася з вихованцями Новосілької школи-інтернату.

Протягом двох місяців  студенти, викладачі та персонал факультету фінансів проводили збір речей, канцелярських товарів, засобів гігієни та солодощів для діток із дитячого будинку. Приємно, що такі акції проходять щорічно і не втрачають своєї актуальності. Діти із задоволенням спілкуються із гостями, грають рухливі ігри, розказують вірші та роблять фото на згадку. Кожного разу прощання із ними - це нова нагода приїхати знову і подарувати їм свою увагу, любов та тепло.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до благодійної акції. Віримо, що добрі ініціативи завжди знаходитимуть відгук у людей з великим серцем.