Робимо SELFIE – святкуємо GLOBAL MONEY WEEK !!!

GLOBAL MONEY WEEK знову стартував. Звісно ж студентський гурток «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія не залишається осторонь заходів GMW. Всесвітній тиждень грошей вже не перший рік допомагає нам зблизитися, знайти спільну думку і втілити ідеї в реальність. Для того, щоб показати, як GMW об’єднує нас, ми зробили групове селфі. Саме так «Фінансова просвіта» розпочала Всесвітній тиждень грошей.

Селфі-флешмоб став хорошою можливістю для нас сказати всім, що «Гроші – це результат наших ідей і дій». Ми вважаємо, що ІДЕЯ + ДІЯ = ГРОШІ!

З першого дня Всесвітній тиждень грошей подарував всім учасникам селфі хороший настрій, гарні емоції та багато нових ідеї. Ми обов’язково будемо знайомити вас із ними, адже для цього в нас є ще цілих 6 днів. Приєднуйтеся до нас – буде класно. Святкуймо Global Money Week разом!
IDEA + ACTION = MONEY!

Учасниця гуртка «Фінансова просвіта»
Надія Куриленко.