«ФІНАНСОВА ПРОСВІТА» ЗАПРОШУЄ на GLOBAL MONEY WEEK

Починаючи з 2016 року, студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету проводять просвітницькі заходи в форматі «GLOBAL MONEY WEEK»

Всесвітній Тиждень Грошей - це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима. Це тиждень, коли у більше ніж 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності. Україна вже близько п’яти років бере участь у цій міжнародній ініціативі з фінансової просвіти молоді.
В цьому році «GLOBAL MONEY WEEK» студенти і викладачі наукового гуртка «Фінансова просвіта» знову підготували цікаві заходи, ігри, зустрічі.

Цьогорічною новинкою є флешмоб «ЗРОБИ SELFIE - СВЯТКУЙ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ РАЗОМ!» до якого ми долучили освітні заклади м. Тернополя і Тернопільської області. Мета цього заходу - надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес і заощаджувати.
Отож, ми розпочинаємо…

Слідкуйте за нами на Facebook-сторінці «Фінансова просвіта / Financial Education» і Ютуб-каналі «FINANCIAL EDUCATION» https://www.youtube.com/channel/UCiwD-yHlK-50HTv0GpLQ67A

Наталія Карпишин
і весь склад студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта»