Передсвятковий тренінг студентського гуртка «Фінансова просвіта»

Упродовж навчального семестру у тренінг-центрі «Фінансова просвіта» щопонеділка відбувалися тренінги, презентації, цікаві зустрічі студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education». 
                          
За цей час студентами було презентовано 20 тем з  фінансової грамотності. Найкращими були визнані і відзначені роботи «Споживач завжди правий», «Біткоін: фінансова піраміда чи валюта майбутнього?» і «Як заощадити на комунальних послугах: що про це варто знати».       
 
Однак останнє передсвяткове засідання гуртка було особливим, оскільки спікерами тренінгу були доцент, к.е.н. Наталія Карпишин, доцент, к.е.н. Володимир Горин і студент 4-го курсу  ФКІТ  Юрій Семененко. Методичний тренінг від тренерів на тему: «Рецепти успішного тренінгу» навчав як обрати тему для успішного тренінгу, як не боятися публічного виступу, як технічно покращити свою презентацію і вміло використовувати прийоми роботи з аудиторією. 
 
Завершилася зустріч веселою передноворічною вечіркою з іграми і конкурсами, де всі могли проявити свою кмітливість і креатив. 
 
Студенти і викладачі «Фінансової просвіти» вітають усіх в прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим! 
 
Фінансовій грамотності навчайтесь,Успішно керуйте грішми!  Фінансовій грамотності навчайте,Діліться знаннями з людьми!     До зустрічі в Новому 2018 році! Будьте успішними і фінансово грамотними.   


скачать dle 12.0