Вітаємо учасників і призерів змагань з баскетболу!

16 жовтня відбулися змагання з баскетболу 3х3 в рамках Спартакіади Першокурсника ТНЕУ. Перемогу святкували студенти факультету фінансів, які у фіналі обіграли команду факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Третє місце посіли представники Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Талановиту молодь факультету фінансів запрошують до співпраці органи Державної фіскальної служби України

Нещодавно відбулася робоча зустріч д.е.н., професора, ректора університету Крисоватого А.І.,
к.е.н., доцента, декана факультету фінансів Кізими А.Я. та к.е.н., доцента, завідувача кафедри податків і фіскальної політики Луцика А.І. з представниками Департаменту кадрової політики та роботи з персоналом Державної фіскальної служби України.

Відбувся кубок декана з міні-футболу «Finance Cup-2018»

Заняття спортом – невід’ємна частина збереження здоров’я на довгі роки.

9 жовтня традиційно на факультеті фінансів відбувся турнір з міні-футболу «Finance Cup-2018», серед студентів усіх курсів та професорсько-викладацького колективу.

Факультет фінансів щиро вітає декана Андрія Ярославовича Кізиму з присвоєнням державної нагороди«Заслужений працівник освіти України»

Факультет фінансів щиро вітає кандидата економічних наук, доцента, декана Андрія Ярославовича Кізиму, якого відповідно до Указу Президента України №300 від 4 жовтня 2018 року було відзначено державною нагородою «Заслужений працівник освіти України» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Представник Управління Західного офісу ДАС України у Тернопільській області прочитав лекцію для студентів факультету фінансів

Днями з ініціативи керівника курсу «Державний фінансовий контроль» доцента М. Б. Гупаловської на базі Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України у Тернопільській області відбулося лекційне заняття для студентів четвертого курсу факультету фінансів ТНЕУ. До участі у занятті долучилися викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія: к.е.н., доц. Дем’янюк А.В., Лободіна З.М. та Савчук С.В.

Вітаємо першокурсників факультету фінансів із зайнятим ІІ місцем у змаганнях з легкої атлетики

Студенти факультету фінансів продовжують показувати відмінні результати у змаганнях серед збірних команд факультетів, що проходять в рамках Спартакіади Першокурсника.

У легкій атлетиці команда факультету посіла ІІ місце.

Учасники студентської СК «Імперія безпеки» взяли участь у тренінгу «Практика організації та здійснення страхової діяльності»

У рамках викладання курсу «Страхування» для учасників Студентської Страхової Компанії «Імперія безпеки» фахівці ПрАТ «СК «ПРОВІДНА» організували тренінг на тему: «Практика організації та здійснення страхової діяльності». Зустріч відбулася 2 жовтня 2018 року в офісі фінансової установи, розташованому у м. Тернополі. Метою тренінгу було закріплення і поглиблення знань, отриманих в процесі вивчення теорії та здобуття практичних навичок у сфері страхової діяльності.

Студенти факультету фінансів взяли участь у флешмобі «Молодь - за легальний заробіток»

Другого  жовтня 2018 р. у рамках відзначення Тижня фінансової грамотності в Україні на Театральному майдані м. Тернополя відбувся флешмоб на підтримку легалізації трудових відносин.

Вітаємо призерів змагань серед першокурсників з міні-футболу!

28 вересня у рамках Спартакіади Першокурсника 2018-2019р. відбулися змагання з міні-футболу, які принесли ще один маленький тріумф для нашого факультету, а саме почесне загальнокомандне ІІ місце.

Учасники гуртка «Фінансовий простір» окреслили напрями роботи на новий навчальний рік

«Розвиток та поглиблення наукових досліджень студентів є одним з пріоритетних завдань кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. Саме тому науковий гурток «Фінансовий простір» завжди відкритий до нових креативних наукових студентських ідей», – розпочала перше у 2018-2019 н.р. засідання студентського наукового гуртка його керівник М. Б. Гупаловська. Зустріч відбулася 26 вересня 2018 р.