ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ

22 квітня 2019 р. о 17.00 год. в аудиторії 1210 з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему: “Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи”, яку проведе Генеральний директор асоціації “Cтраховий бізнес” В’ячеслав Валерійович Черняховський.Відбулася щорічна конференція кафедри податків і фіскальної політики

18 квітня 2019 року відбулася XIV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Фіскальна політика в умовах євроінтеграційних процесів».
З вітальним словом до учасників конференції звернулися: д.е.н., професор, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, к.е.н., доцент, декан факультету фінансів А.Я. Кізима, к.е.н., доцент, завідувача кафедри податків та фіскальної політики А. І. Луцик, які зауважили, що необхідність проведення наукових конференцій, у яких беруть участь активні та талановиті студенти зумовлена викликами, які диктує сьогодення.


Кафедра податків та фіскальної політики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ.

Кафедра податків та фіскальної політики ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ, яка відбудеться 18 квітня 2019 року за адресою: вул. Бережанська, 4 Бібліотека ТНЕУ, каб. 22
Тематичні напрямки роботи конференції «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»:
- формування фіскального простору України;
- роль фіскальної політики України в євроінтеграційних процесах;
- фіскальне адміністрування в умовах сучасних законодавчих новацій;
- податкова система України в умовах економічної децентралізації;
- фінансово-бюджетна система та стратегія її трансформації;
- митні аспекти зближення України та Європейського Союзу;
- фіскальні механізми подолання наслідків світової фінансової кризи;
- митна безпека держави та орієнтири її забезпечення;
- митна політика держави в умовах нових економічних реалій;
- податки очима учнів.

Студенти факультету фінансів відвідали Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ

15 квітня 2019 року викладачі кафедри податків та фіскальної політики Герчаківський Святослав Дем‘янович, Сидорович Олена Юріївна та Гуцул Інна Анатоліївна разом із студентами 3 року навчання фахових спрямувань «Фіскальне адміністрування» та «Митна справа» відвідали у місті Хмельницький Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФСУ.
У рамках пізнавальної екскурсії студенти ознайомилися із особливостями навчання керівного та інспекторського складу митних органів, спеціалізованих митних установ, підготовкою та підвищенням кваліфікації інспекторів-кінологів зі службовими собаками.

«Фінансова просвіта / Financial education» продовжує просвітницьку діяльність…

В рамках популяризації фінансових знань, на черговому засіданні студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education»12 квітня 2019 року відбувся тренінг на тему «Заощадження – шлях до фінансового успіху», учасниками якого стали учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького м. Тернополя. Захід відвідали тренери наукового гуртка «Фінансова просвіта» С. Л. Коваль, Н. І. Карпишин, заступник декана факультету фінансів О. В. Квасниця.


На факультеті фінансів відбувся круглий стіл

11 квітня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Імплементація зарубіжного досвіду розбудови місцевого самоврядування в умовах здійснення реформи децентралізації» за участю Казимирів Ольги Борисівни – начальника фінансового управління Тернопільської РДА; Телепа Василя Романовича – головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради; Яреми Ростислава Орестовича – т. в. о. начальника фінансового відділу Микулинецької селищної ради.ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Упродовж 1-2 квітня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась підсумкова науково-практична конференція, у рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси та кредит».

До участі в конкурсі були відібрані найкращі роботи студентів із різних закладів вищої освіти України. Серед високоповажного журі конкурсу були професори з різних міст і також професор, д.е.н., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ - Кириленко Ольга Павлівна.Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

 9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.
 Мета заходу – обмін досвідом та новими підходами у викладанні дисципліни «Фінансова грамотність». Під час заходу буде представлено стан фінансової грамотності населення в Україні та регіоні, обговорено навчальні програми та просвітницькі проекти, спрямовані на підвищення компетенції молоді в сфері управління особистими фінансами, визначено перспективи підвищення кваліфікації вчителів до запровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у сфері фінансової грамотності.


Зустріч студентів-третьокурсників із представником бізнесу

Для подолання розривів між теорією і практикою та популяризації дуальної освіти у вищій школі, уже стає доброю традицією кафедри фінансів ім. С. І. Юрія залучати до освітнього процесу фахівців-практиків.

Нещодавно, в межах вивчення дисципліни «Фінанси державно-приватного партнерства», з ініціативи викладачів кафедри к.е.н., доцентів Шулюк Б. С., Петрушки О. В., Коломийчук Н. М. відбулась зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного сектору економіки – засновником ПП «ТД «Газсервіс» Желізко Іриною Володимирівною. Фахівцем було зазначено, що державно-приватне партнерство забезпечує, з однієї сторони, комфортні умови ведення бізнесу, а з іншої – розв’язання важливих соціально-економічних завдань.


Випускники кафедри податків та фіскальної політики проходитимуть конкурс на державну службу в митних органах ДФСУ

   Третього квітня 2019 року на факультеті фінансів відбулася тренінг-нарада для випускників кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ щодо особливостей проходження конкурсу на державну службу в митних органах Державної фіскальної служби України.
    Під час зустрічі завідувач кафедри податків та фіскальної політики Луцик А. І. розповів про умови проведення конкурсу, ознайомив випускників із Наказом ДФС України  від 06.03.2019 №429-о «Про оголошення конкурсу» та акцентував увагу на документах, які кандидати повинні надати для участі у конкурсі.