Перемога збірної професорсько-викладацького колективу ФФ у першості ТНЕУ з міні-футболу

6 грудня 2017 року Професійною спілкою працівників ТНЕУ організовано та проведено першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік загальноуніверситетської спартакіади.

Відбудеться відбірковий тур для участі в олімпіаді з дисципліни «Податкова система України»

Одинадцятого грудня 2017 року відбудеться відбірковий етап для участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Податкова система України». Запрошуємо студентів 3-5 курсів та усіх бажаючих взяти участь у відбірковому етапі, що розпочнеться о 14.00 год. за адресою: ТНЕУ, Львівська 11, корпус №1, аудиторія 1420.

Тренінг з дисципліни: "Митна справа"

27-28 листопада студенти групи ФФА-41, ФМС-41 і ФМС-42 разом із викладачем кафедри податків і фіскальної політики Титором В. Й. в рамках проведення навчальних тренінгів з дисциплін відвідали Тернопільську митницю ДФС України.

Студенти мали змогу ознайомитись із роботою Тернопільської митниці, її структурних підрозділів, а також кінологічною командою; роботою місця прибуття транспортних засобів та діяльністю зон митного контролю; вивчити організацією складу тимчасового зберігання складу митниці; відвідати митно-брокерську фірму "Ескорт".

Крім того, для удосконалення теоретичних та практичних навичок Титор В. Й. прочитав лекцію на тему: "Пропуск товарів, валюти, громадян через митний контроль України", а також розповів про особливості заповнення митної декларації для громадян. Захід відбувався у методичному кабінеті митниці, який був визнаний у 2007 році "Кращим в системі митних органів."

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації Шевчука Антона Михайловича

30 листопада 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 ТНЕУ викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Шевчук Антон Михайлович захистив кандидатську дисертацію «Економічний капітал банків в управлінні системними ризиками», спеціальність 08.00.08 –гроші, фінанси і кредит.

Відбувся тренінг «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків»

28 листопада 2017 року відбувся тренінг на тему: «Особливості укладення договорів страхування та врегулювання страхових випадків». Модераторами заходу були: фахівець управління страхування СК «Альфа Гарант», студентка гр. ФФАм–21 Ірина Анатоліївна Гузела (Хавтур), к.е.н., доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ Наталія Ігорівна Налукова, викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ – Леся Зіновіївна Шупа. Учасниками тренінгу були студенти групи ФСГ–31.

Вітаємо студентку факультету фінансів Дворницьку Марію із зайнятим ІІІ місцем у спартакіаді ТНЕУ з настільного тенісу

28-29 листопада 2017 року в залі настільного тенісу проходили змагання спартакіади ТНЕУ з настільного тенісу. У спортивному заході взяли участь 24 студенти з 8 факультетів.

Відбулися Треті наукові читання пам’яті С.І. Юрія

У вівторок, 28 листопада, в Тернопільському національному економічному університеті, відбулися Треті наукові читання пам’яті видатного українського вченого-економіста, людини, яка залишила неоціненний слід в житті нашого університету, Сергія Ілліча Юрія. У заході, організованому колективом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, взяли участь науковці та студенти ТНЕУ.

Відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

П’ятого грудня 2017 року відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». Запрошуємо студентів 3-5 курсів та усіх бажаючих взяти участь в олімпіаді, яка розпочнеться об 11.00 год. за адресою: ТНЕУ, майдан Перемоги 3, корпус № 3, аудиторія 3405.

Усім учасникам бажаємо успіху!

З повагою колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ.

Відбудеться тренінг "Особисте фінансове планування, або як грамотно управляти власними фінансами"

29 листопада 2017 року відбудеться тренінг "Особисте фінансове планування, або як грамотно управляти власними фінансами", який проведе к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С. і. Юрія Горин Володимир Петрович.

В рамках заходу усі бажаючі матимуть змогу ознайомитися зі змістом особистого фінансового планування та основними аспектами побудови індивідуального балансу доходів і витрат, а також отримають рекомендації щодо обсягів та умов формування обов’язкових фінансових резервів, необхідних для забезпечення нормального функціонування домогосподартсва.

Всіх, кого зацікавила тематика заходу запрошуємо в ауд. 3310. Початок о 14 год 25 хв.

Треті наукові читання ім. С. І. Юрія

У рамках комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, колективи кафедри фінансів ім. С.І. Юрія організовує наукові читання.

До участі у наукових читаннях запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть представити наукові погляди д.е.н., професора С. І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики.

Захід відбудеться 28 листопада 2017 року о 12.00 год. у залі засідань ректорату ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, навчальний корпус № 1.