Почалася реєстрація електронних кабінетів вступників

2 липня 2018 року, почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ї години 25 липня.
З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня.

Для зручності додаємо покрокову інструкцію для майбутніх студентів, розроблену Міністерством освіти і науки України.
Скачать файл: vstup-2018.pdf [2.06 Mb] (cкачиваний: 37)
Посмотреть онлайн файл: vstup-2018.pdf

Якщо у Вас виникли питання з приводу вступу до Тернопільського національного економічного університету, або потрібна допомога під час реєстрації електронного кабінету вступника, телефонуйте до приймальної комісії ТНЕУ (0352 47-50-60).

Для того, аби поспілкуватися з адміністрацією факультету фінансів та представниками студентського самоврядування, телефонуйте за номером
0352 47-50-77.

Вітаємо студентів ФФ із науковим здобутками!

Адміністрація, студентська спільнота та професорсько-викладацький колектив щиро вітають
студентів факультету фінансів із науковими здобутками.

Пишаємося, що своєю нелегкою та наполегливою працею, ви прославляєте рідний університет та продовжуєте його славні традиції.

Бажаємо нових наукових та творчих звершень, креативних ідей та самореалізації.

ТНЕУ визнаний провідною організацією в Україні в звіті GLOBAL MONEY WEEK 2018

В 2018 році Тернопільський національний економічний університет вперше включено до переліку провідних організацій, які за оцінкою Child & Youth Finance International прийняли активну участь в святкуванні Всесвітнього тижня грошей - Global Money Week (GMW) в Україні. Це здобуток, до якого викладачі і студенти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ йшли 3 роки.

Вітаємо студентку факультету фінансів Акопян Алвард із перемогою у першому чемпіонаті України з пляжного самбо серед дорослих і молоді

Сто сім учасників із десяти регіонів зібрав перший чемпіонат України з пляжного самбо серед дорослих і молоді, що відбувся 30 травня 2018 р. у Затоці Одеської області. Усі, хто взяв участь у чемпіонаті з пляжного самбо, ввійшли в історію. Щиро вітаємо студентку факультету фінансів ТНЕУ Акопян Алвард, яка здобула золоту нагороду у ваговій категорії 56 кг. серед жінок.

Книжка з фінансової грамотності «Сім’я Чапленків влаштовує «гаражний» розпродаж»

Шановні колеги! Науковці Тернопільського національного економічного університету (В. Письменний, С. Коженівський, Н. Куриленко) презентують Вашій увазі книжку «Сім’я Чапленків влаштовує «гаражний» розпродаж». Ця книга – друге видання серії книг для дітей, батьків, дідусів і бабусь із фінансової грамотності. У них авторський колектив старається простими словами пояснити складні речі про сімейний бюджет, банківські кредити й депозити, страхування, фінансове шахрайство тощо.

Бажаємо усім приємного читання: https://issuu.com/futureeducationsince2015/docs/book_2

«Університетська миля» вкотре об’єднала колектив ТНЕУ!

1 червня 2018 року академічна спільнота Тернопільського національного економічного університету вже традиційно пробігла «Університетську милю». Захід відбувся у рамках Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018». На старті, біля Церкви Воздвиження Чесного Хреста (вул. Над Ставом, 1), чисельно зібралися найактивніші студенти ТНЕУ, спортсмени університету, викладачі, працівники, слухачі Центру підготовки офіцерів запасу… Загалом спортивна акція об’єднала більше 3 000 учасників!

Молодь ФФ продовжує відзначення Днів рідного факультету фінансів

Молодь ФФ продовжує відзначення Днів рідного факультету фінансів й пропонує до уваги усіх бажаючих підсумки другого дня.

Саме у цей день відбулася презентація книги з фінансової грамотності для дітей «Сім`я Чапленків купує собаку Лакі». Учасниками зустрічі стати надзвичайно позитивні маленькі хлопчики, які змусили усіх повернутися у дитинство, а також подарували такий заряд енергії, що жоден із присутніх просто не міг всидіти на місці, отож усі вирушили на пошуки пригод під час «FOREST QUEST», який організували у Кутківецькому лісі.