Коломийчук Наталя Михайлівна

Посада: доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія
Наукова ступінь: кандидат економічних наук
Кабінет: 1416
Телефон: 11-280

Коло наукових інтересів: державні фінанси, державний фінансовий контроль, бюджетний контроль, державний фінансовий внутрішній контроль.

Закінчила Тернопільську академію народного господарства у 2001 р. та отримала диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» і здобула кваліфікацію економіста. З вересня 2008 р. по лютий 2013 р. працювала на посаді викладача кафедри фінансів ТНЕУ, з березня 2014 р. по серпень 2015 р. – старшого викладача цієї ж кафедри. Загальний науково-
Із 2013 р. кандидат економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. Із серпня 2015 р. доцент кафедри фінансів.

Публікації:
1. Коломийчук Н.М. Удосконалення організації державного внутрішнього фінансового контролю в бюджетному процесі / Н.М. Коломийчук // Наука і економіка. – 2014. – С. 11–17.
2. Коломийчук Н.М. Координація та формування ефективної системи державного внутрішнього фінансового контролю в бюджетному процесі / Н.М. Коломийчук // Інвестиції: практика та досвід: наук. – 2015. – С. 45–48.
3. Коломийчук Н.М. Результативність роботи та взаємодії суб’єктів державного внутрішнього фінансового контролю у бюджетному процесі / Н.М. Коломийчук // Формування ринкової економіки України. – 2014. – Вип. 31. – С. 397–402.
4. Коломийчук Н.М. Формування ефективної системи та підвищення результативності державного внутрішнього фінансового контролю у бюджетному процесі / Н.М. Коломийчук // Соціально-економічний розвиток країн: досвід та перспективи. 2014.– С. 61–63.
5. Коломийчук Н.М. Формування ефективної системи державного внутрішньогофінансового контролю в бюджетному процесі / Н.М. Коломийчук // Фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: матеріали наук.-практ.конф. – Кременчук: Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського. –2015. – С. 128–129.