ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ

22 квітня 2019 р. о 17.00 год. в аудиторії 1210 з ініціативи завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ доктора економічних наук, професора Ольги Володимирівни Кнейслер відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему: “Ситуація на страхових ринках України і Європи. Тенденції та перспективи”, яку проведе Генеральний директор асоціації “Cтраховий бізнес” В’ячеслав Валерійович Черняховський.

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

16-17 квітня 2019 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 64 студентські наукові роботи із 44 закладів вищої освіти України, з яких на конференцію було відібрано 19 кращих.

Відбулася щорічна конференція кафедри податків і фіскальної політики

18 квітня 2019 року відбулася XIV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему «Фіскальна політика в умовах євроінтеграційних процесів».
З вітальним словом до учасників конференції звернулися: д.е.н., професор, ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий, к.е.н., доцент, декан факультету фінансів А.Я. Кізима, к.е.н., доцент, завідувача кафедри податків та фіскальної політики А. І. Луцик, які зауважили, що необхідність проведення наукових конференцій, у яких беруть участь активні та талановиті студенти зумовлена викликами, які диктує сьогодення.