«Фінансова просвіта / Financial education» продовжує просвітницьку діяльність…

В рамках популяризації фінансових знань, на черговому засіданні студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education»12 квітня 2019 року відбувся тренінг на тему «Заощадження – шлях до фінансового успіху», учасниками якого стали учні 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького м. Тернополя. Захід відвідали тренери наукового гуртка «Фінансова просвіта» С. Л. Коваль, Н. І. Карпишин, заступник декана факультету фінансів О. В. Квасниця.

Науково-практичний семінар на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку медичного страхування в Україні»

З метою забезпечення якісної практичної підготовки студентів факультету фінансів у галузі страхування викладачі кафедри фінансового менеджменту та страхування  організовують зустрічі студентів з фахівцями-практиками. Так у рамках вивчення дисципліни «Страхові послуги», з ініціативи викладача кафедри фінансового менеджменту та страхування к. е. н. Вацлавського О. І. відбулася зустріч студентів третього курсу факультету фінансів із представником приватного медичного центру «Віасан» лікарем-офтальмологом вищої категорії Хомишин Оксаною Григорівною.

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у конкурсі наукових робіт

Вітаємо студентку факультету фінансів з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека»
Одинадцятого квітня 2019 р. на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 44 студентських наукових роботи із провідних закладів вищої освіти України.

Власні наукові розробки з питань фінансової безпеки у сфері страхування презентувала студентка Тернопільського національного економічного університету Марія Сорока (гр. ФСГ-31).