ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Упродовж 1-2 квітня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась підсумкова науково-практична конференція, у рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси та кредит».

До участі в конкурсі були відібрані найкращі роботи студентів із різних закладів вищої освіти України. Серед високоповажного журі конкурсу були професори з різних міст і також професор, д.е.н., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ - Кириленко Ольга Павлівна.

Вітаємо студентів факультету фінансів з науковими досягненнями!

Упродовж 2-5 квітня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування) та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».

До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України. Тернопільський національний економічний університет представляла доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксана Іванівна Тулай.