Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.
 Мета заходу – обмін досвідом та новими підходами у викладанні дисципліни «Фінансова грамотність». Під час заходу буде представлено стан фінансової грамотності населення в Україні та регіоні, обговорено навчальні програми та просвітницькі проекти, спрямовані на підвищення компетенції молоді в сфері управління особистими фінансами, визначено перспективи підвищення кваліфікації вчителів до запровадження інноваційних освітніх технологій та методів навчання у сфері фінансової грамотності.

Студентка факультету фінансів – учасниця наукової конференції в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

3-4 квітня 2019 року на базі Університету Норд (Королівство Норвегія) відбулася Міжнародна наукова конференція на тему: «High North Dialogue», яка об’єднала науковців з багатьох країн світу (Китаю, Франції, Росії, Канади, Киргистану, України та інших).

Приємно, що студентка факультету фінансів Скобляк Тетяна, яка навчається за програмою Ерасмус +, стала активною учасницею конференції.

Кафедра фінансів імені С.І. Юрія вітає усіх учасників конференції та бажає їм плідної праці на науковій ниві.